Jóga

/Od podzimu 2019 jsem na mateřské dovolené/

Lekce jógy na Vyšehradě stále dál běží pod vedením táty, Ing. Zdeňka Štičky, pondělky od 18 h. Info ohledně lekcí: zdenek.sticka@seznam.cz

Lekce jógy v Hnízdě zdraví rovněž běží dál pod vedením Mgr. Krystyny Polok, (úterý večer), MUDr. Pavlíny Klusáčkové (středa večer) a Mgr. Evy Pospíšilové (čtvrtek večer a pátek ráno). Více info http://hnizdozdravi.cz/

 


Nabízím individuální i skupinové cvičení v souladu s jógovou filozofií.

Moje cvičení jógy vychází z tradiční jógové filozofie, z učení svamí Satyanandy či André van Lysebetha, a mých znalostí z oboru fyzioterapie.

Jako fyzioterapeut kladu důraz na rehabilitační aspekty jednotlivých ásan a vyváženou sestavu cviků pro všechny části těla – pro zdravé a pružné tělo.

Zároveň však vyzdvihuji i další podmínky cvičení tradiční jógy kterými jsou vědomě prováděný pohyb, práce s dechem a cvičení v uvolnění. Moje lekce jógy jsou tedy vedeny v pomalejším tempu a bez požadavků na dokonalost pozic. Naopak neustále nabádám k nasloucháním vlastnímu tělu a jeho potřebám a možnostem a udržení si pocitu příjemnosti v každém okamžiku.

Moje lekce jsou vhodné pro všechny, kdo se cítí unaveni, v napětí, trpí nespavostí, bolestí zad a kloubů. Jedná se o cvičení pro prevenci i zmírněná obtíží.

Cvičení je vhodné pro úplné začátečníky, ale i pokročilé.

Individuální lekce jógy v prostorách Hnízda zdraví objednejte zde