Jóga u moře, červen 2019

Dovolená s jógou na chorvatském ostrovu Ráb

TERMÍN ZÁJEZDU: 7.6.- 16.6.2019, celkem 7 nocí v hotelu

UBYTOVÁNÍ: v Hotelu Eva v dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má balkon s výhledem na park nebo moře.

STRAVA: polopenze

CENA: 6500 Kč s vlastní dopravou. 8990 Kč s autobusovou dopravou. Cena zahrnuje 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta.

JÓGA: 2 x denně, celkem 12 lekcí, cena jógy za celý pobyt 1200 Kč (platí pouze cvičící, není povinné)

POJIŠTĚNÍ 300,- Kč  léčebné výlohy,  590 Kč, léčebné výlohy, úrazové, odpovědnost za škodu, i STORNO

SLEVY: při včasném objednání je sleva 7%, pro klienty Čedoku 9%.

Pro vaši lepší představu je celková cena zájezdu se cvičením, autobusovou dopravou a pojištěním kolem 10 000kč.

Zájezd je organizovaný CK Čedok, já jedu jako cvičitelka jógy. Budeme cvičit 2 x denně– ráno u moře a večer před večeří ve stinném ústraní pod borovicemi.

Místo i hotel, kde se pobyt uskuteční, dobře znám. Pojedu tam už popáté.
Ostrov Ráb a letovisko Suha Punta je úžasné klidné místo s kamenitými, oblázkovými ale i písečnými plážemi, borovicovými háji. Na začátku sezóny v červnu je tu opravdu málo lidí, nejsou vedra a doprava po ostrově a i z Čech je snadná.
Hotel Eva je dvouhvězdičkový starší hotel, ale je výborně udržovaný, čistý a je tam vše co potřebujete. Každý pokoj má balkon (směrem k moři nebo do parku). Velkou předností hotelu jsou skvělé snídaně a ještě lepší večeře ve formě pestrých švédských stolů.

Moje lekce jógy jsou vhodné i pro začátečníky. Kombinuji tradiční jógu a její důraz na uvolněnost v pozicích, plný dech a klidné tempo s mými znalostmi z fyzioterapie.

Cvičení jógy není podmínkou, můžete jen opravdu jet na rekreaci. Je tu nádherně a je i velký výběr z výletů na ostrovy Lošinj, Krk, Plitvická jezera

Pokud byste měli jakékoliv praktické otázky týkající se zájezdu, kontaktujte paní Marcelu Řehákovou, delegátku z CK Čedok, která má na starosti náš zájezd  (m.re@email.cz,  +420603480034) a velmi ráda Vám vše zodpoví a zařídí. Dotazy týkající se jógy směřujte na mě (zuzana.stickova@volny.cz)

Pokud se chcete rovnou závazně přihlásit vyplňte prosím tuto přihlášku a pošlete paní Řehákové: PŘÍHLÁŠKA_RAB 2019  na m.re@email.cz.

Pokud budete chtít cvičit, napište prosím i mě na zuzana.stickova@volny.cz

Těším se v červnu na Rábu!! 🙂

Fotky z loňských let: