Letní lekce jógy zdarma

Lekce se budou konat v Praze na Letné na trávě pod širým nebem. S sebou pohodlné oblečení, karimatku a případně i deku na přikrytí. Bližší info zašlu v mailu po přihlášení pár dní před lekcí.

Pro přihlášení klikněte na zvolené datum a vyplňte přihlašovací formulář. Bez přihlášení není možné se akce zúčasnit. Kapacita je omezena.

Čtvrtek 19.7.2018 18:00 – 19:00 – plno

Pondělí 23.7.2018 18:00 – 19:00 – volná místa

Srpnové termíny brzy upřesním.

Těším se na vás! 🙂

 

 

 

 

 

Po vyplnění a odeslání přihlášky máte rezervované místo na zvolené lekci. Potvrzovací a informační email pošlu den či dva před lekcí.

*Vaše telefonní číslo potřebuji pro flexibilnější domluvu, pokud by se lekce rušila kvůli počasí. Vaši emailovou adresu potřebuji pro zaslání instrukcí před lekcí. E-mailovou adresu využiji i pro setrvání v kontaktu s Vámi a budu Vás přes e-mail informovat o dalších mých akcích v oblasti jógy a fyzioterapie.

Tyto informace zpracovávám pouze já, Zuzana Štičková. Vaše poskytnuté údaje budu uchovávat nejdéle po dobu 10 let ode dne vyplnění tohoto formuláře.  Vy ale svůj souhlas můžete kdykoliv dříve předtím odvolat zasláním emailu na zuzana.stickova@volny.cz a já údaje o Vás smažu.